Skip to content

Meist

Meist

Oleme startup-ettevõte, kelle unistuseks on teha maailm paremaks, rõõmsamaks ja ilusamaks. 🙂 Sama sõnumit väljendab ka keskkonnasõbralik, ainult vegan tooteid sisaldav tellimiskast Rohebox. Eelkõige meeldib meile tervislik, kohalik ja mahe, kuid kes oleks ideaalne – patusemaid palasid satub ka ikka Roheboxi. Üritame siiski minimiseerida pakendeid ja ökoloogilist jalajälge – võimaluse korral rakendades nullkulu põhimõtteid.

Täitunud on meie esimene aastaring – alustasime 2020. aasta sügisel, Rohebox võeti tellijate poolt kohe väga hästi vastu. 2021.aasta kevade tagasiside-uuringus anti meie tegutsemisele keskmiseks hindeks 9 10st. Loe, mida teised meie kohta kirjutasid, siit:

Kui Sul on küsimusi ja ettepanekuid või soovid tootjana/maaletoojana oma mõnusaid vegan tooteid mõnes järgmises Roheboxis pakkuda, siis võta palun meiega ühendust info@rohebox.ee. Üheskoos teeme Roheboxi veelgi paremaks!

Usume, et keskkonnasõbralik ja vägivallavaba maailma on võimalik ning Rohebox on üks meie väljunditest. Paneme iga uue Roheboxi tellimuse kokku suure rõõmu ja entusiasmiga ning sooja naeratusega. Loodame südamest, et Rohebox toob toredaid üllatusi ja positiivseid hetki ka Sinu päeva. 🙂

Tervitustega 

Sinu Roheboxi tiim
Rain Vainik –  asutajaliige, tooted, lepingud ja logistika
Heldi Marleen Lang – marketing, sotsmeedia ja asjaajamine
Hans Kristjan Veri – IT tugi ja muud tehnilised küsimused

Rohebox